Baymavi Üyelik

BayMavi İncelemesi

Konu ele alınan baymavi.com – 98 Foreningsgatan – Malmö adresli LICA International Finance AG şirketine bağlı bir üründür. LICA International Finance AG ile ilgili daha fazla bilgi almak için [email protected] adresine e-mail ile imletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı topluluğu oldukça arttıran ve piyasada kaliteli hizmet sunan siteler arasına girmeyi başaran bay mavi Affiliate ve ortaklık sunarak daha fazla üyeye sahip  olmuştur.

Üye Ol

BayMavi sitesi üye olmak çok basittir Ana sitenin sağ üst kısmında bulunan üye ol kısmına tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz olacaktır. Bilgileri doğru ve gerçek şahsi bilgileriniz olduğuna dikkat ediniz. Bilgilerinizi doğu girmediğinizde hesabız ile işlem yapamayabilirsiniz. Örnek olarak oyun hesabınızdaki isim soy isim ile para göndereceğiniz bankaya kayıtlı olan isimler aynı değilse site yatırımınızı iade edip kullandığınız hesabınızı kapatabilir. Bu gibi sorunlar yaşamamak için doğru bilgileriniz ile hesap açmanız en doğru yöntem olacaktır.

 

Nasıl üye olurum

Üye ol kısmına tıkladıktan sona tüm bilgilerinizi giriniz bilgilerinizi girdikten sonra doğruluğundan emin olarak işleminizi onaylayınız. Yeni üye olanlar için FreeSpin kampanyasından yararlanabilirsiniz ve FreeSpin almak içinse telefon numarasını siteden doğrulamanız gerekiyor. Üye olduktan sonra karınıza 3 oyunda geçerli FreeSpin bonusu çıkacaktır tercihinizi yaptıktan sonra Numaranızın yazılı olduğu bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Telefon numaranızı doğruladıktan sonra siteye giriş yapabilirsiniz ve belirtile oyunlarda FreeSpin’i harcayabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler

  1. Sitede birden fazla üyeliğinizin olmaması ileriye dönük zamanlarda sizler için iyi olacaktır çok fazla üyeliğiniz İP çalışmasına neden olabilir ve yüksek çekim işlemlerinde BELGE TALEP yada çok fazla hesabınız olduğu tespit edilerek anaparanız iade edilebilir. Bunların hepsi siteyi kötüye kullanmaya yönelik hareketler neticesinde değerlendirilebilir ve dikkat etmeniz gereken kurallardan bir tanesi de budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir