Baymavi Promosyonlar

Baymavi sitesi bonus ve promosyon olarak sitenin an sayfasında yer ala promosyonlar bölümünde belirtmiş oldukları yatırım kayıp ve çeşitli promosyonları sergilemektedir. Bonus ve promosyon tabirleri ayrıdır Bonus müşterilerin yatımında yatırım olarak eklenen mevcut bakiyeleridir. Yada yarıdımda bulunup kaybetmesi durumunda site yetkililerinin haftalık olarak vermiş olduğu geri ödeme ve iade bakiyesine BONUS denir. Promosyon  ise biraz daha farklıdır. Örnek olarak yapılan turnuvalarda kazanç bakiyelerinden tutun kombine yapmanız durumunda Extra olarak eklenen kazançlara Free Spinlere kadar bile çok alanda değerlendirilmektedir.  Baymavi Promosyonlar olarak siteden en güncel olarak belirteceğimiz okan kombine promosyonu ve beraberlikte iade promosyonudur. Bu promosyonları sizler için anlatacağız ve detaylı bilgi almak için sayfamızdaki linke tıklayarak siteye giriş yapın sonrada canlı destek hatına bağlanarak bahsetmiş olduğumuz promosyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Baymavi Promosyonlar

Baymavi Promosyonlar

1- Kombine Promosyonu

Kobine bonus  nedir ve bonus kazançları neye göre hesap edilmektedir. Kombine bonus sitenin sistemsel olarak hazırda bulundur du bir promosyondur buradaki amaç insanların tek maçtan kazanç elde etmelerine bir nevi engel olarak çoklu kupon yapmalarına sevk etmektir. Çoklu kupon yapan üyelerin kazanma olasılıkları biraz daha  zordur buna göre 4 maçtan başlayarak 11 maça kadar oluşturulan kuponlara kombine bonusu promosyonu verilmektedir. Örnek olarak 5 maçlı bir kupon tutturduğunuz da  5 maç oranlı %10 ise tutturduğunuz kupon kazancının %10 luk kısmı hesap edilerek ana paranız gibi hesabınıza eklenmektedir.

2- Beraberlikte İade Promosyonu

Beraberlikte iade işlemi sitenin ikinci bir promosyonlarından bir tanesidir. Oynana tekli maçlarda maçınızın beraberi kalması durumunda sizlere iade edilen bir bakiyedir. Bu promosyonda dikkat etmeni gereken bir durum ise yatırımınıza bonus aldıysanız eğer bu bonustan yararlanamazsınız. Bonusunuzun işleme alınabilmesi için lütfen [email protected] adresine bonusunuzu  ve bonus hak edişini sağlayan kupon kodunuzu mail  olacak şekilde gönderin. Talebiniz 48 saat içerisinde işleme alınmış olacaktır ve oyun hesabınıza eklenmiş olacaktır. DİYARBAHİS BOL ŞANSLAR DİLER…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir